Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

0
W te nadchodzące święta Bożego Narodzenia pragnę złożyć Wam życzenia.

Niech przy rodzinnej wieczerzy z ludźmi bliskimi sercu rozlegają się ciepłe rozmowy, wszystkie uprzedzenia i złe emocje, które nazbierały się w ciągu roku niech odejdą bezpowrotnie.

Wiary, że mimo potknięć i ciężkości bytu, życie i ludzie są ok. Miłości we wszelakiej postaci, rozkwitających i budujących dyskusji przydobrym winie i muzyce, cudownych książek pod choinką, dzięki którym będziecie się bez opamiętania zatapiali, przeżywając emocje różnorakie.

Kreatywnych planów i dokonań, by życie nie stawało się monotonne, ciekawości tego co tuż za rogiem, zrozumienia drugiego człowieka, by widzieć nie tylko wierzchołek góry lodowej a również to, co pod powierzchnią.

Marzeń, które zmieniane będą w działanie.

Spontaniczności, która pozwoli oderwać się od codzienności, i która uruchomi jeszcze niepoznane pasje, przemyśleń, że lepiej być i doznawać niż mieć, i konsumować.

Świadomości, że bariery są w nas i siły z odwagą by je pokonywać, i spełniać się tak, że kiedy będziemy starymi ludźmi bez ogródek powiemy, TAK chciałam/chciałem przeżyć swoje życie.

Leniwego poranka, gdzie bez pośpiechu spojrzycie na ukochaną osobę, refleksji i umiarkowanego spokoju, by nie popaść w rutynę.

Radosnych Świąt!

Brak komentarzy