Relaksacja przy dźwiękach gongów tybetańskich

0 Jeżeli czujecie się zabiegani i przygnieceni codziennymi obowiązkami gorąco zachęcam do skorzystania z kąpieli dźwiękowych gongów tybetańskich.
Podczas koncertu można zostawić wszystko za drzwiami, człowiek przenosi się w inny wymiar, myśli spowalniają, ciało się odpręża przez co można się oddać relaksacji, rozluźnieniu oraz pobyciu samemu ze sobą.
W Katowicach i okolicach zajęcia relaksacyjne prowadzi Ilona Opaszowska, która jest zafascynowana gongami, niezmiennie od 2010 roku prowadzi koncerty relaksacyjne oraz masaże dźwiękowe przy użyciu mis.
Ilona jest również współzałożycielką oraz członkinią zespołu WMiędzyczasie, gdzie misy oraz gongi uczestniczą w graniu z instrumentami klasycznymi, takimi jak flet i skrzypce.

Zapraszam Was poniżej na kilka zdjęć jednego z koncertu relaksacyjnego. Serdecznie pragnę również podziękować uczestnikom, za zgodę i przychylność podczas robienia zdjęć.

Zanim uczestnicy poddadzą się błogości i będą uczestniczyli w koncercie zaznajamiają się z instrumentami, Ilona na początku zajęć robi krótkie wprowadzenie po czym każdy intuicyjnie wybiera sobie instrument, z którym później się zapoznaje.

Po zapoznaniu się z instrumentami i podzieleniu się odczuciami nadchodzi czas głębokiego relaksu.Zajrzycie koniecznie jeszcze na zimową sesję Ilony z gongami: Ilona i jej świat muzykoterapii I

Brak komentarzy