Sesja z biżuterią z węgla w roli głównej

0


Koniec tygodnia przyszykował mi się całkiem przyjemnie i w bardzo ciekawych tematach, bo biżuteryjnych. Biżuteria niebanalna bo z węgla. Artystka Ilona Ostrowska - Madeja jest rodowitą warszawianką, która sprowadziła się na Śląsk i jak widać fantastycznie się w niego wtopiła, posiada zmysł, gust  i umiejętności projektowania cudownej biżuterii, w którą wkomponowuje węgiel. Sami zobaczcie jakie cuda można wyczarować ze śląskiego złota.


W ofercie HandMade-ja znajdziecie szeroki wachlarz, pierścionki, kolczyki, piękne kolie i bransoletki, a jeśeli akurat czegoś tam brak projektantka biżuterii najpewniej wykona to dla was, po omówieniu szczegółów.
Wyroby HandMade-ja z ogromnym powodzeniem sprzedają się w stolicy oraz za granicą, sama Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała jako upominek jeden z wyrobów.
Artystka ceni naturalne formy, nie szlifuje węgla, z każdej bryłki węgla stara się wydobyć to co najpiękniejsze. Wyselekcjonowane bryłki węgla łączy rzemieniami, najczęściej złotymi i srebrnymi.

Pewnie niejedna z was zastanawia się czy biżuteria nie brudzi ubrania, otóż nie brudzi. Bryłki węgla wystarczy umyć i można taką biżuterię nosić na śnieżnobiałej kreacji nie bojąc się, że pozostawi zabrudzenia. Jest również trwała.


Biżuterię z węgla można nosić na co dzień, jak i na wielkie gale. I co najważniejsze te piękne wyroby są na każdą kieszeń. Wyroby zaczynają się od 15 zł do 120 zł za kolię.


Koniecznie zajrzyjcie na profil na facebooku i przejrzyjcie jakie niebanalne rzeczy można kupić u Ilony Ostrowskiej - Madeja. Za niedługo zmieniam swój wolny stan i na pewno zaopatrzę się na tę okoliczność w biżuterię ze stajni Handmade-ja :)


Powielanie, przetwarzanie i dalsze rozpowszechnianie treści i         materiałów zamieszczonych w powyższym tekście , w jakikolwiek  sposób,  w       całości lub w części, bez wcześniejszej pisemnej zgody  autora  jest       zabronione.

Brak komentarzy